.

.

GG Природни 10мм 4Strand Турмалин CZ Pendant Ѓердан

GG Природни 10мм 4Strand Турмалин CZ Pendant Ѓердан

DEN 1439.04
Количина на стоки


Опис :
Камења Информации :
Топ-drilled турмалин, добар квалитет, со висок сјај! Дијаметар : 5x11 mm(турмалин). должина : 20"-24"(ѓердан) затворач : Магнет Затворач.
Политика за наплата Ако не сте задоволни кога ќе приемот на нашата објектот,ве Молиме контактирајте со нас во 2 недела,ние може да се разговара, наместо објект или наплата. Ако Објектот е unworn и не кршење. ќе може да се добие целосна наплата
За НАС, и Ние се справи со нив, во обработка на накит и продажба на трговијата во Кина,ние имаме богата накит искуство,можеме да ви понудиме различни стилови и различни видови на накит ви даде,ако може да понуди дизајн на накит за мене,може да се прилагодите на накит дизајн погоден за вас да го даде за вас.Ако цел на нашите објекти, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.Ако нарачате повеќе предмети,ние би сакале да се комбинираат трошоците за превозот да заштедите пари. Ние нудиме одлични пакување за да се обезбеди тие предмети ќе цел да пристигнат безбедно.Кога извршената уплата,ќе испрати исклучување на елементи, за да сте во два работни денови.Ве молиме имајте во времетраење на превозот,ако пакетот не е примен на време,ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.Ние ќе ги пратите на пакет од нашите поштата,и да знаете за пакет број да ги следите од вашиот поштата.Ако пакетот изгубени,ние ќе рефундирање на дека.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Порака За Потсетување,Спиење Tracker,Расположение Tracker,Фитнес Тракер
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
no
Стил:
Класичен
Бренд Име:
AIPIAODEGUAIGUAI
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Компатибилност:
Сите Компатибилен
R

Тие исто така купуваат со овој производ