.

.

1/6 Азискиот Девојка Жените Главата со Долга Црвена Коса за 12 Тела

1/6 Азискиот Девојка Жените Главата со Долга Црвена Коса за 12 Тела

DEN 2187.00
DEN 2351.52
-7 %
Количина на стоки


Големина : 1/6
Материјал : ПВЦ, животната Средина пријателски и nontoxic Пакет Вклучуваат : Глава&1

Бренд Име:
Се ШЕГУВАМ
Верзија Тип:
Првото Издание
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ,Војник Делови и Компоненти
Тип На Објект:
Модел
Предупредување:
Тоа е модели
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Стоковните Атрибут:
Предмет
Тема:
Филм & TV
Пол:
Девојки
Mfg Серија Број:
Модел
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
ПВЦ
Димензии:
1/6
Возраст Опсег:
> 3 години
Големина:
1/6
R

Тие исто така купуваат со овој производ