.

.

2018 Нов Моден Стил за Мажи на Лето Секојдневен Плажа Влечки Рамни Сандали, Влечки

2018 Нов Моден Стил за Мажи на Лето Секојдневен Плажа Влечки Рамни Сандали, Влечки

DEN 486.24
Количина на стоки


Чевли Големина:
7.5, 8.5, 9, 10, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Применливи место:
Внатрешна
Моден Елемент:
Платформа
Горниот Материјал:
Стадото
Бренд Име:
FRALOSHA
Сезоната:
Лето
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Insole Материјал:
Гума
Чевли Тип:
Флип Апостолки
Outsole Материјал:
Гума
R

Тие исто така купуваат со овој производ