.

.

Јас&zuan 925 Сребрен Фунта Трендовски Тркалезна Форма Pendant Позлатен Жолта Glod Едноставен и Елегантен Pendant мода Ѓердан За Жени

Јас&zuan 925 Сребрен Фунта Трендовски Тркалезна Форма Pendant Позлатен Жолта Glod Едноставен и Елегантен Pendant мода Ѓердан

DEN 681.00
DEN 1238.40
-45 %
Количина на стоки


Јас&zuan 925 Сребрен Фунта Трендовски Тркалезна Форма Pendant Позлатен Жолта Glod Едноставен и Елегантен Pendant мода Ѓердан За Жени
925 Сребрен Фунта
Едноставен и Елегантен Pendant
моден Ѓердан За Жени
Бренд Име : l&zuan
Предмет Тип : Приврзоци
Приврзоци Тип : Slide
Модел Num бер : CJBJ1 N17030427
Pendant Големина : /
Парична казна или Мода : парична казна
Метали Тип : 925 Sterling Silver
Должина : 45см
Камен : Кубни Циркони Количина : /
Тежина : /
Shapepattern : Круг
Боја : Жолта
Shapepattern : Круг
Пол : Жените
Стил : Романтични/Трендовски
Повод : Партија/работа/свадбата
Тежина : 1.26 g
Место на Потекло : Кина

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Certificate Type:
ГТЦ
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Сертификат Број:
925
Бренд Име:
l&zuan
Pendant Големина:
45см
Метали Тип:
Сребро.
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Главниот Камен:
Никој
Број На Модел На:
Приврзоци
боја:
Жолто Злато
Shapepattern:
Круг
Пол:
Жените
Стил:
Романтични/Трендовски
Повод:
Партија/Работа/Свадбата
Тежина:
1.26g
Должина:
45cm
Камен:
Кубен Циркони
Приврзоци Тип:
Лизгајте
R

Тие исто така купуваат со овој производ