.

.

5 КОМПЈУТЕРИ/Поставите Загатка Splice Најдобри Пријатели Ѓердан Накит Писмо Секогаш Заедно Никогаш не Одвоено BFF Ѓердан Поставете Големо Keepsake

5 КОМПЈУТЕРИ/Поставите Загатка Splice Најдобри Пријатели Ѓердан Накит Писмо Секогаш Заедно Никогаш не Одвоено BFF Ѓердан Поставете

DEN 130.00
DEN 144.48
-10 %
Количина на стоки


** Објектите се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
** Бесплатен превозот
само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-9 дена за да стигне до вас ).
Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод за вас во рамките на 2-4 дена за вашата нарачка. (Во рок од 3 дена)
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
*** Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Вашето задоволство, нашите извршување!

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Meirenpeizi
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
XL0403
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Функција:
Декорација
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пакување:
OPP вреќа
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Материјалните добра:
Легура
боја:
бронза
Тежина:
42.5g
Обликот:
мозаик
Стил:
најдобар пријател
R

Тие исто така купуваат со овој производ