.

.

SmartYIBA 433Mhz Црна Далечински Контролер Рака/Разоружа СОС Копчето Безжична Пластични Далечински Контролер За YB103/YB104 Аларм Систем

SmartYIBA 433Mhz Црна Далечински Контролер Рака/Разоружа СОС Копчето Безжична Пластични Далечински Контролер За YB103/YB104 Аларм

DEN 209.00
DEN 225.12
-7 %
Количина на стоки


Овој Безжичен метал далечински контролер може да работат со нашите YB103/YB104/V8 серија
но, не можеме да бидете сигурни дали тоа може да се работи со друг аларм во пазарот.
ви благодариме!!!
Вовед : Безжичните Високи перформанси Преносни Далечински Управувач За WIFI GSM Домашен алармен Систем YB103 4 копчиња на далечинскиот Одлична пренос опсег За контрола на системот, вклучувајќи рака / разоружа / делумно рака, итна помош. Стилски дизајн
МОЖЕ ДА НЕ РАБОТАТ САМИ.Мора да го користите заедно со аларм панел. Технички параметар Напојување батеријата вклучени Емисија Тековната ≤15 м-р Пренос Фреквенција 433 MHZ EV1527 Емисија Брзина T≤1 секунда Емисија Растојание од Околу 30 метри без бариера Работна Состојба Температура -10 степен ~ + 40 степен Влажност ≤ 90 rh Пакет содржина : 1pcs безжичен далечински контролер Пријателски Потсетување : Има Црна и Бела 2 бои за факултативна, Стандардна боја е Црна , ако треба бела боја pls остави порака кога местото цел,ви благодариме

Број На Модел На:
RMC01
Бренд Име:
SmartYIBA
R

Тие исто така купуваат со овој производ