.

.

15 компјутери/ многу , Нови Неуредна Лак headband Bowknot Headwrap за коса headband додатоци вратоврска -- 4 , јули

15 компјутери/ многу , Нови Неуредна Лак headband Bowknot Headwrap за коса headband додатоци вратоврска -- 4 , јули

DEN 921.00
DEN 1000.80
-8 %
Количина на стоки

Ако некои боја не ткаенина prodcue , ние ќе го промени со слични farbic произведуваат , па така ќе се исклучи боја , се надевам дека ќе може љубезно ве молиме да се разбере тоа, ви благодариме. moq се 15 компјутери / многу , да може да се меша бојата и количина се постигне да се , ви благодариме
Ние ќе го задржи додавање на НОВИ БОИ!!!
Пл забелешка :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1>Можев цел помалку од 10pcs или повеќе од 10pcs по боја за да стигнат до 15 компјутери?
Да , тоа е на располагање , ви благодариме. Ако сте примиле пакетот , се имате било какви проблеми, pls контакт со мене, прво , воопшто не се отвори спорот , кои ќе имаат лош ефект на продавачот продавница , се надевам дека ќе може љубезно ве молиме да се разбере тоа , ви благодариме . Други , цел вкупен износ од околу $120.Ние превозот сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/ или Кина пост/Хонгконг Пост
Превозот начин Delivey Пати Хонгконг пост/кина пост 15-25 работни дена ЕМС 5-9 работни дена DHL 3-4 работни дена 2.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние accpet се враќа и размена во рок од 7 дена откако ќе го добиете вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена,ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот.Парите е сигурен во Aliexpress сметка,ве молиме бидете потврда на aliexpress и ослободување на пари по стоки се добиени.Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други скриени трошоци.Материјал : памук 2>.
ДРУГИ ОБЈЕКТИ :
.
Превозот
1.Бои : како слика 3>.
Врати 1.Понекогаш тоа може да потрае до 30 работни дена dute на строги обичај Инспекција.Ние може да одговори e-mail во рок од 24 Часа. Или , можете да изберете локација за подигнување на превозот .Ако објектот е дефектен,ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.ние обично accpet плаќање преку
2.
Повратни информации 1.
Плаќање
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно, пред да се изврши плаќање
3.
Контактирајте со нас
1.00 може да бесплатен превозот во САД , ви БЛАГОДАРИМЕ . Така pls имајте на ум пред да го стави на ред .
2>јас Може да се наредат и други бои?
Yes,можете да одберете од нашата шема на топ листите,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв
3>јас Може да се промени големината?
Да,ние може да се направи поголема или помала во зависност од вашите барања,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв
4>Дали вашата понуда вклучува превозот цена?
Да,тоа е бесплатен превозот
Pls имајте на ум дека како што е подолу :
1.Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 Ѕвезди за Објект како што е опишано и Комуникација и превозот брзина .Ако заменетата не е достапно,тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress или ни е-мејл. На e Packet пост се откажете зелен канал ,и на патеката информациите кои ќе ги ажурира, полека, околу 10 48 дена да стигнат до САД .Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како"подарок", со ниска вредност.

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Chiffon,Полиестер
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
jt
боја:
како Слика
Употреба:
косата клип /за коса зафат /headband
квалитет:
Висок
MOQ:
15 КОМПЈУТЕРИ/ МНОГУ
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Пакување:
безбедно пакување
is_customized:
Yes
квалитет:
Висок
превозот:
10--48 дена од ePacket
Стил:
headwear headband
R

Тие исто така купуваат со овој производ