.

.

2018 Нови Девојки Стомак Танц Облека Врвот+панталони+Половината синџир 3pcs За Девојки Стомак Танц Одговараат tassel Танц Одговараат на

2018 Нови Девојки Стомак Танц Облека Врвот+панталони+Половината синџир 3pcs За Девојки Стомак Танц Одговараат tassel Танц Одговараат

DEN 3032.64
Количина на стоки


2018 Нови Девојки Стомак Танц Облека Врвот+панталони+Половината синџир 3pcs За Девојки Стомак Танц Одговараат tassel Танц Костим За Девојки Стомак Танц сет : Ткаенини : Млеко свила Боја : зелена розова Големина : S, M,L S здолниште Должина 70cm; биста 57-68cm;половината 52-68cm M Должина на здолниште 78cm; биста 62-74cm;половината 56-72cm L здолниште Должина 86cm; биста 68-80см;половината 60-78cm 1 ИНЏЕ=2.54 СМ

Големина:
S, M, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Материјал:
Акрилик,Модални,Полиестер,Ацетат,Viscose
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
Број На Модел На:
DA-WRT235
Пол:
Девојки
Димензии:
s m l
Облека Стил:
Конкуренцијата Одговара
Градите:
S
под градите:
S
панталони половината:
S
Гаќи Должина:
S
Панталони Должина:
S
Вклучени:
Врвот+Панталони+Здолниште(Со Гаќи)
R

Тие исто така купуваат со овој производ