.

.

Нови Нерѓосувачки Челик Филтер Мрежа Работ Филтер 100 Мрежа Цевка Согорување Мрежа Кристал Цигара Носителот Филтер 10 Компјутери/групи

Нови Нерѓосувачки Челик Филтер Мрежа Работ Филтер 100 Мрежа Цевка Согорување Мрежа Кристал Цигара Носителот Филтер 10 Компјутери/групи

DEN 104.00
DEN 134.40
-23 %
Количина на стоки


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби , Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа .Ви благодарам многу!!! ^- ^
Опис На Производот :
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Големина : 1.2 * 0.8 cm / 0.47 * 0.31 инчен(D*H)
Количина : 10 компјутери
Карактеристики :
1.Материјал : 10pcs 100 мрежа ментално филтри изработени од нерѓосувачки челик материјал. Овозможува слободен проток на чад и воздух, додека одржување на валкани, штетни пепел од влечење преку цевка.
2.Околу Големина : Дијаметар 0.5 инчи * Висина 0.3 инч. Широко се користи за природни кристали пушењето цевки.
3.Препорачливо е да ја замените вашата обновливи тутун цевка филтер делови, често за свежа омилен вкус.
4.Нерѓосувачки челик филтри трае подолго од месинг. Повеќето месинг екрани се комбинација на цинк и бакар кои може да contaminate вашиот пушењето искуство.
5.Овие екрани филтри се специјално произведени со пушењето во умот. Направи вашиот пушењето пријатно што е можно.
Пакетот Вклучува :
1 X Екран Филтри
Забелешки :
1. Ве молиме овозможи 1-3 cm разлика се должи на прирачник за мерење и 3-5 g за разликата помеѓу различни бои.
2. Поради екран разлика, боја може да биде малку разлика од она што го очекуваме, ве молиме овозможи тоа .

Тип:
Colanders & Strainers
Бренд Име:
МИС РОУЗ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Пушењето Цевки Употреба
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CIQ
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
1.2 * 0.8 cm / 0.47 * 0.31 inch(D*H)
Количина:
10 Компјутери
R

Тие исто така купуваат со овој производ