.

.

Три Ratels TZ-1085 10*40.8 cm 1-2 парчиња автомобил налепница се научи да се вози во GTA смешни автомобили налепници авто decals

Три Ratels TZ-1085 10*40.8 cm 1-2 парчиња автомобил налепница се научи да се вози во GTA смешни автомобили налепници авто decals

DEN 114.00
DEN 120.00
-5 %
Количина на стоки


Три Ratels TZ-1085 10*40.8 cm 1-2 парчиња автомобил налепница се научи да се вози во GTA смешни автомобили налепници авто decals Ние ви препорачуваме да се купи 2 налепници или дури и повеќе : 1. Уживајте во многу пониска единечната цена. 2. Како бекап налепница, кога паста не успее. 3. Пост во различни места, како што се вашиот автомобил, ѕид, на врата, фрижидер, тоалет и така натаму 4. Даде дополнителна налепници како подарок за пријатели и семејство.

Стил:
1 shtuka, 2 shtuki
Тип На Објект:
Налепници
Име На Модел:
TZ-1085
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Објектот Ширина:
40.8cm
Модел:
ОЕМ
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Висина:
10cm
категорија:
Налепници
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Материјал Тип:
Пластични
Налепница Сместување:
Целото Тело
Бренд Име:
Три Ratels
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ