.

.

20pcs/многу Силиконски Гел Транспорт фрижидер магнети табла Магнети налепница Образовни Деца подарок home/продавница декорација

20pcs/многу Силиконски Гел Транспорт фрижидер магнети табла Магнети налепница Образовни Деца подарок home/продавница декорација

DEN 875.00
DEN 1286.40
-32 %
Количина на стоки


Добредојде
Вашето задоволство е најдобар ги охрабри за нас!
Конкурентна цена;Неверојатен квалитет;Одлична услуга!
Приказ на повеќе фенси предмети
Ве молиме оставете порака ако сакате наведени форма.. детали за Производот
Големина : Околу 40 - 70mm
Облик : Rondom
Пакување : 20pcs/многу
Превозот И Ракувањето Со
Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 7 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам.
Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.
И ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме контактирајте ме за ЕМС или DHL такси.
Ако било други проблеми, се чувствуваат слободни да не контактирате!!!
Слики за референца :
Начин На Плаќање
(1) : Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
(2) : Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
(3) : Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.

Тип:
Фрижидер Магнети
Спецификација:
Multi-piece Package
Лист Големина:
Медиум
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Магнетни Налепница Стил:
Транспорт Алатка
Возраст:
> 3 години
Број На Модел На:
40-70mm
Шема:
Цртан филм
R

Тие исто така купуваат со овој производ