.

.

Моден Симпатична Мачка Секси Дами Око, Очила За Сонце Жените Метална Рамка Oculos Триаголник Гроздобер Од Тебе Сонце Очила За Женски

Моден Симпатична Мачка Секси Дами Око, Очила За Сонце Жените Метална Рамка Oculos Триаголник Гроздобер Од Тебе Сонце Очила За

DEN 495.84
Количина на стоки


Леќи Материјал:
Поликарбонат
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Висина:
30мм
Број На Модел На:
GW037
Леќа Ширина:
51mm
Стил:
Мачка Очи
Оптички Леќи Атрибут:
Тебе,UV400
Пол:
Жените
Рамка Материјал:
Ацетат
Бренд Име:
xinfeite
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Тип На Објект:
eyewear
Рамка Материјал:
Пластични
Оптички Леќи Атрибут:
UV400 Заштита
погоден за лицето форма:
Тркалезна/ Долга/ Плоштад/ Овална Лице
Употреба Предмет:
Возење/ Партија/ Патувањето/ Shopping/ Подарок
Зборови За Пребарување:
очила за сонце жени
Шпански зборови:
Gafas de sol mujer marca 2017
Франција зборови:
lunettes де soleil femme luxe marque
Португалски Зборови:
oculos de sol feminino де marca оригиналниот
R

Тие исто така купуваат со овој производ