.

.

За Пиратите Логото На Фолксваген T5 Peugeot 3008 Хонда Спогодба Kia Sorento Јамаха R6 Nissan Qashqai J11 Тркало На Автомобилот Вентилот На Гумата Капи Keychain

За Пиратите Логото На Фолксваген T5 Peugeot 3008 Хонда Спогодба Kia Sorento Јамаха R6 Nissan Qashqai J11 Тркало На Автомобилот

DEN 180.00
DEN 239.52
-25 %
Количина на стоки

За Пиратите Логото на "Фолксваген" T5 Peugeot 3008 Хонда Спогодба Kia Sorento Јамаха R6 Nissan Qashqai J11 Тркало на Автомобилот вентилот на Гумата Капи Keychain ве Молиме контактирајте со нас ако сакате другите логото Автомобил вентилот на Гумата Капи •Вклучувајќи 4pcs вентил капи и еден Кожа Тока копче синџир •Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, од легиран
•100% сосема нов
•Гума печат прстен внатре за да се намали воздушниот течење и спречување на прав и нечистотија навлегува во вентил
•Најдобра декорација и заштита на вашиот автомобил
1 Сет Вклучуваат : 4*Автомобил Логото вентилот на Гумата Капи + Кожа Тока копче синџир
Вентил капа должина : 12mm
Дијаметар : 8mm
Тежина : 0.06 kg Драги пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите фотографии се вистински фотографии. 2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. 3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет. 4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. 5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. 6. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден.

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
QYJSD
Број На Модел На:
За Сите автомобили
R

Тие исто така купуваат со овој производ