.

.

Нема Мирис Целосно Покриени Трајни Водоотпорен Не се Лизга Теписи Посебен Автомобил патосници За MINI Paceman Clubman Countryman Купе JCW

Нема Мирис Целосно Покриени Трајни Водоотпорен Не се Лизга Теписи Посебен Автомобил патосници За MINI Paceman Clubman Countryman

DEN 3188.00
DEN 3542.40
-10 %
Количина на стоки

modname=ckeditor Како секој сет душеци се приспособен на секој автомобил,ве Молиме оставете порака за вашиот автомобил модел,направени година кога цел. На пример Форд Фокус 2017 Година /Beige Color/5 Seats Ако можете да ни испратите некои слики ќе биде уште подобро. И ние може да прилагодено за повеќето автомобили,не може да ги листа сите во сајт. Можете да се распрашува со нашата онлајн услуга.Ви благодариме
'

Боја Име:
Црна, Беж, Црна, Црвена, Сива, Вино, Црвена, Кафеава, Беж, Кафе
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Ширина:
68
Купер Paceman-Година:
2015,2014,2013
За Возило Брендови/Модел:
Мини
Мини Модел:
Купер Paceman
Материјал Тип:
вештачка кожа
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Висина:
35
Објектот Должина:
138
Патосници Тип:
Мат Кожа
Објектот Тежина:
3.5kgs
Специјални Функции:
автомобил патосници за МИНИ
Име На Модел:
0301MINI
Боја Класификација:
сива ,беж,црна, беж,црна, црвена,кафеава,кафе,црвено вино
Површината Материјал:
XPE пенење
Составот на содржина:
81% (содржи) -90% (содржи)
Шема:
Решетки
Комбинациски Форма:
Пет седишта за посебни намени
R

Тие исто така купуваат со овој производ