.

.

4 Боја За HP364 мастило Печатач Мастило Касети 364 Мастило Рефил Кит Користи за hp Photosmart 5510 5511 5512 5514 5515 5520 5522 5524

4 Боја За HP364 мастило Печатач Мастило Касети 364 Мастило Рефил Кит Користи за hp Photosmart 5510 5511 5512 5514 5515 5520 5522

DEN 456.00
DEN 479.52
-5 %
Количина на стоки


Компатибилен за HP 364 364 XL Мастило Кертриџ со чип
Производи : За HP 364 364 XL(1 Црно, 1 Цијан, 1 Магента, 1 Жолта) 4 Pcs
Состојба :
За HP 364 364 XL refillable мастило кертриџ со чип Црна x 1 компјутер
За HP 364 364 XL refillable мастило кертриџ со чип Синозелена x 1 компјутер
За HP 364 364 XL refillable мастило кертриџ со чип Магента x 1 компјутер
За HP 364 364 XL refillable мастило кертриџ со чип Жолта x 1 компјутер
Компатибилност печатач : За HP Deskjet 3520-CX052 B/ 3522-CX055 B/ 3524-CX054 B За HP Officejet 4620-CZ152 B/ 4622-CZ296 B За HP Photosmart C5380 Сите-во-Едно Печатач-Q8291 B За HP Photosmart 5510-CQ176 B/ 5514-CQ177 B/ 5515-CQ183 B/ 6510-CQ761 B/ 7510-CQ877 B/ 7520-CZ045 B/ За Hp Photosmart 6520-CX017 B/ 6525-CX018 B/ 5520-CX042 B/ 5522-CX048 B/ 5525-CX043 B/ 5524-CX047 B За HP Photosmart B010a/ B109a-Q8433 A/ B109d-Q8435 B/ B109f-Q8436 B/ B109n-Q8447 B/ B110a/c/e " За HP Photosmart Plus B209a-CD035 A/CD035 D/ B210a/c За HP Deskjet 3070 A-CQ191 B За HP Photosmart Plus e-Сите-во-Едно Печатач-CN216 B За HP Photosmart Безжична e-Сите-во-Едно Печатач-CN245 B
Боја : Црна 1
1 Синозелена
1 Магента
1 Жолта ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме љубезно ве молиме да знаете, пред да ја купите, ве молиме проверете со вашиот оригинален кертриџ модел, е тоа HP364 Б.К C M Y кертриџ.
Бидејќи различни земја може да го користат истиот принтер, но се користат различни кертриџ модел.
Па ве молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето кертриџ модел !
Како да се мастило рефил кертриџ
Предности :
1.100% нов и висок квалитет
2. Висок квалитет и прифатлива цена.
3. Лесно да се инсталира и се користи едноставно.
4. Со ЛАК чипови, тоа може да го ресетирате автоматски при замена на касети.
5. тоа мастило рефил последователно по мастило го снема.
6. Тоа може да го користите постојано, тоа ќе ги зачувате вашите трошоци и да ви донесе повеќе придобивки.
7. Добро за environmeantal заштита.
Ви благодариме за вашата загриженост за нашиот производ. Спецификација за шопинг и по-продажба на услуги :
Како може да track my парцела?
Можете да ги пратите вашите Aliexpress Стандард на Превозот пратката на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : global.cainiao.com , www.17track.net(Копирани на пребарувачот за да ја отворите),Можете да ги пратите вашата локација за подигнување на парцели на следниве веб-сајт го користите вашиот следење на број : www.dhl.com
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Што може да правам ако производот не работат? Ако мислите дека производот не работат по добие тоа,ве молиме контактирајте не и кажете ни вашиот проблем,тогаш ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Ако вашата област е оддалечена област во DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS ,екстра 35ќе се наплаќа.
Покрај тоа,тоа е купувачот должност за чистење на царинската управа.

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Бренд Име:
TOPPARTS
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
За HP 364 364XL
Обоени:
Yes
Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
за HP 364 XL
Погоден за:
За HP Pro 3070A 3520 3522 4620 4622 5511 5512 5514 5515 5520 5522 Pri
чипови:
Со ЛАК чипови
Кертриџ Статус:
Празен
квалитет:
Висок квалитет
боја:
B/C/M/Y
R

Тие исто така купуваат со овој производ