.

.

Нови 0-18 МИЛИОНИ Новородено Бебе Чевли Првиот Вокер Симпатична Патики Бебе Деца Девојки Принцеза Чевли цвет срцето стил Свадба Бебе Чевли

Нови 0-18 МИЛИОНИ Новородено Бебе Чевли Првиот Вокер Симпатична Патики Бебе Деца Девојки Принцеза Чевли цвет срцето стил Свадба

DEN 138.00
DEN 172.80
-20 %
Количина на стоки


Предмет тип : бебе девојка чевли
Материјали : Brand New Висок Квалитет на Боја : како фотографии Големина на :
US1= 0-6 M = 11cm outsole должина на чевли
US2 = 6-12 M = 12cm outsole должина на чевли
US3 = 12-18 МИЛИОНИ = 13cm outsole должина на чевли
Топло Совети : ве Молиме според вашето бебе е метри должина cm купите, наместо возраст Нашата единица е cm ,и 1 инч=2.54 см Забелешка : 1 : Нашите чевли е 1.4 mm дебели кравја кожа,па цената е повисока од вообичаената 0.8 mm дебел бебе moccasins. 2 : Пред да го купите pls внимателно изберете големина сакате,постои отстапување од 1-3cm како причина на поставување релаксираат. 3 : Pls мерка на вашето бебе нозе пред да го купите чевли.pls додадете 1-1.5 cm повеќе од нозете. Ве молиме оставете порака забелешка вашата боја, големина и количина, ако не се забелешка, ние ќе случаен испорака

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Моден Елемент:
Плитки
Бренд Име:
HONGTEYA
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Outsole Материјал:
Памук
Пол:
Бебе Девојка
Сезоната:
Сите Сезони
боја:
како фото
Возраст:
мало девојче,0-1age бебе
Одговараат на:
бебе се носат,Затворен деца
Пол:
Бебе Девојка
is_customized:
yes
Горниот Материјал:
Платно
За сезоната:
Пролет, Есен
бебе moccasins чевли:
Првиот Пешаци
R

Тие исто така купуваат со овој производ