.

.

Адвокатско Idjits Везени Поло Маици Мажите Кошули

Адвокатско Idjits Везени Поло Маици Мажите Кошули

DEN 864.00
DEN 959.52
-10 %
Количина на стоки

- 100% Чешлани Прстен Откачи Памук Двојно Пике Поврзана.
- Contoured Велт Јака И Ракави.
- Валани Напред Topstitched Рамо.
- Чиста Заврши Фуста Со Засилен Дното Кутија.
- Двојно Игла Дното Полите
Големина S Биста 90cm 35.4 инчен Должина 71cm 27.8 инчен
Големина M Биста 100cm 39.4 инчен Должина 73cm 28.7 инчен
Големина L Биста 110cm 43.3 инчен Должина 75см 29.5 инчи
Големина XL Биста 120cm 47.2 инчен Должина 78cm 30.7 инчен
Големина XXL Биста 130cm 51.2 инчен Должина 81cm 31.8 инчен
Ве молиме Имајте во предвид : Оваа Големина е Западен Големина(НИ Големина),ве Молиме обратете се На Големината на Табелата Подолу.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
Lexiu Yibai
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Памук
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Редовни
Боја Стил:
Цврста
Функција:
Анти-Смалуваат
Декорација:
Вез,Appliques,Epaulet
Продажба со Pack:
No
Блузи Тип:
Polos
Пол:
Мажи
R

Тие исто така купуваат со овој производ