.

.

Печати Флорални Блузи 2018 Нова Жена Чипка Кошула Повик Краток Ракав Жените Кошули, Блузи Лето Blusa 5XL WS6922V

Печати Флорални Блузи 2018 Нова Жена Чипка Кошула Повик Краток Ракав Жените Кошули, Блузи Лето Blusa 5XL WS6922V

DEN 540.00
DEN 830.88
-35 %
Количина на стоки


Големина Биста(cm) Должина(cm) Ракав(cm) S 90 66 21 M 94 67 22 L 98 68 23 XL 102 69 24 2 XL 106 70 25 3 XL 110 71 26 4 XL 114 72 27 5 XL 118 73 28 Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
ви благодариме за вашето разбирање
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm.
100% реална слика шоу
Пакување листа
Жените Маици*1

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Јака:
V Деколте
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Чипка
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
WS6922V
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
TrendiMax
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
R

Тие исто така купуваат со овој производ