.

.

За Samsung T380 Таблета Случај СТП Кожа Мачка Дрво Паричникот прекривачот за Samsung Galaxy Tab 8.0 T380 СМ-T385 8 2017 Случај

За Samsung T380 Таблета Случај СТП Кожа Мачка Дрво Паричникот прекривачот за Samsung Galaxy Tab 8.0 T380 СМ-T385 8 2017 Случај

DEN 447.00
DEN 552.00
-19 %
Количина на стоки

Спецификација : -Висока Quanlity Кожа удобен за носење и употреба. - Заштитете го вашиот таблет од надворешни прашина и гребнатини. - Compatiable за Samsung Табот На 2017 8 инчен T380/385 совршено. - Почитувани добар квалитет и убав изглед. - Мултифункционален Таблета случај, анти-Лизгање дизајн. Материјал : Висок Quanlity Кожа
Детали За Производот :
Логистика : 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO / FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4 Предмети ќе бидат брод EMS, DHL, UPS-от, Fedex, ТНТ, мот земји трае само 3-7days работни дена;. Воздухот Mail потребни околу 10-25days пристигне во повеќето земји, но на Бразил, Русија, Турција некаде ќе го одложи mre бидејќи локалните пост за статистика и сопствени. (освен одмор)
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 das од плаќање, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Испорака :
1 Повеќето наредби ќе биде предаден во рамките на 2-5 работни дена по исплата потврда. Ако не постои исклучок, ние ќе ве известувам со оставање на порака.
2 Кога ја прими стоката, ве молиме проверете дали пакетот е прекината и стоката е во РЕД. Ако не е прекината, предизвикани од страна на пратката, ве молиме да ги фотографија и побара курир да се регистрирате. Ние ќе ви помогнеме да побара надомест на штета за вас.
3 Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Повратни информации :
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Сите наши предмети доаѓаат од Кина со висок квалитет. Ако имате било каков проблем по примање на производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш.
Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние guarentee да го стори истото за вас. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација.

Функција:
Мека,Shockproof,Капка отпор
Стил:
Моден
Ширина:
12.5cm
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Meracly
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Број На Модел На:
За Samsung Табот На 2017 T380/385
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Модел Компатибилност:
За Samsung Табот На 2017 T380/385
Шаблон Тип:
Крпеница
Апликацијата Лаптоп Големина:
8
Материјал:
кожа
Должина:
17.5cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ