.

.

10Pcs Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Круг Круг Празно Печат Ознаки Шарм Приврзоци 20mm/30мм

10Pcs Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Круг Круг Празно Печат Ознаки Шарм Приврзоци 20mm/30мм

DEN 214.00
DEN 237.60
-10 %
Количина на стоки

10 Pcs Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Круг Круг Празно Печат Ознаки Шарм Приврзоци 20mm/30мм Состојба 100% Нови
Стил/Тип Шарм Приврзоци Материјал Од Не ' Рѓосувачки Челик Големина
Вие ќе добиете големина избрани од листата. Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Досадна Сребрен Тон(Имитација Родиум Позлатен) Количеството 10 Компјутери

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
M1
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
R

Тие исто така купуваат со овој производ