.

.

Девојки Црвено & Бела најгласен поборник Облека + Poms Чорапи Навиваат Униформа Фустан Тим носат 3-15Yrs

Девојки Црвено & Бела најгласен поборник Облека + Poms Чорапи Навиваат Униформа Фустан Тим носат 3-15Yrs

DEN 786.00
DEN 959.04
-18 %
Количина на стоки


Материјал :
Материјал : полиестер
Пакет Се Вклучени :
Пакет се Вклучени : најгласен поборник Облека & Poms+Чорапи (бојата на додатоци како чорапи и poms натпревар фустанот совршено) Карактеристики : Има вистински големи ОВАЦИИ за партија ноќевања или вистински спортски шоу. Топ премиум квалитет материјал и напредни техники, исклучителен дизајн стил и живописни бои, тоа е многу удобно и пријатно да се носат и на допир, Ти печатење е згодна и неверојатни Совршен за фустан-up, ноќта на Вештерките, улога игра, фаза costuming, Карневал, Cosplay, dancewear, танцување конкуренција, Божиќ, Одмор, Забава, Роденден, Подарок, итн
♥Контактирајте со нас ♥
Вашата позитивни повратни информации е важна за нас, се надеваме дека ќе го примите
стоката, може да се земе еден момент за да се оцени на шопинг.
Ако имате било какви прашања во врска со стоката доби, ве молиме контактирајте ме
за да се преговара за да се реши проблемот.ве молиме не остави никакви негативни
повратни информации или природни повратни информации пред да контактирате со нас, ви благодариме.
♥Совети ♥ трговија на Големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо, ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како можам да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка
Дали има некој царина? Обично, ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Дете НИ Големина:
3T, 4, 5, 7, 9, 11, 12
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
Lolanta
Outerwear Тип:
Грб
Стил:
Моден
Материјал:
Spandex
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Пол:
Девојки
Затворање Тип:
Pullover
R

Тие исто така купуваат со овој производ