.

.

YC161067 издржливи во употреба lisboa од португалија фрижидер магнети

YC161067 издржливи во употреба lisboa од португалија фрижидер магнети

DEN 191.52
Количина на стоки


YC161067 издржливи во употреба lisboa од португалија фрижидер магнети
Предмет БР. : YC161067
Материјал : смола
Стил : автобус
Големина : 6.4*6.4 cm
Useage : вратата, фрижидер и други железо материјал за декорација

Тип:
Фрижидер Магнети
Број На Модел На:
YC161067
Лист Големина:
Медиум
Возраст:
> 3 години
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Магнетни Налепница Стил:
Обликот
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
автобус
Големина:
6.4*6.4cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ