.

.

SUMKS Wiper Ножеви за Порше 911 22&21 Фит Тенок Притисни Копче/Кука Оружје од 1997 до 2017

SUMKS Wiper Ножеви за Порше 911 22&21 Фит Тенок Притисни Копче/Кука Оружје од 1997 до 2017

DEN 568.00
DEN 996.96
-43 %
Количина на стоки


Автомобил Направи : За Порше 911
Модел Година : 1997 - 2004 Година (996)
Ножеви Тип : Кука
Wiper Големина : 22"&21"
Модел Година : 2004 - 2011 Година (997)
Ножеви Тип : Кука
Wiper Големина : 22"&21"
Модел Година : 2011 - 2017 (991)
Ножеви Тип : Тенок Push Button
Wiper Големина : 22"&21"
SUMKS Wiper Ножеви Понуда..
Лесно монтирање wiper ножеви вклучувајќи зрак ножеви, Хибридни ножеви
Заврши ножеви видови за сите видови на автомобили или камиони
Графит слој refills да се направи ножеви избрише потивок и неспокојот
До 40% подолг живот од другите конкуренти тестирани од страна на Органот
Производ Профили :
Брза Испорака :
Пакет :
Ние нудиме на животната Средина-пријателски пакет од страна на пакување на производот со воздушното перниче
Заврши животната средина-пријателски, нема загадување, не штети на животната средина Силна воздушното перниче за заштита на производи од тоа да биде оштетена при транспортот Помал товар на трошоците за да се заштедат пари за купувачите
Повратни информации :
Ако сте задоволни со SUMKS Предмети, ве молиме да ја објавите 5-ѕвезда видиш дека е многу важно за нашата продавница.И Ние би сакале да понуди 2 ДОЛАРИ, купон за купувачите, ако купувачи на барањата како што е подолу :
Пост 5-ѕвезди преглед со најмалку 4 слики од екранот Напишете најмалку 50 зборови во преглед
За нас :
SUMKS имаат Speciallized во wiper ножеви за повеќе од 20 години и продажба на wiper ножеви за над 60 земји SUMKS обезбедува високи перформанси-цена сооднос производи
Наплата или Замена :
Ве молиме Не го Остави Негативни Преглед или Пораст Спор.
Ако имате било каков проблем со објектот кога ќе примите тоа, ве Молиме испратете ни порака преку Aliexpress, ние се случува да се грижи за вас во 12 часот. Ние би сакале искрено да комуницираат со вас за да се решат прашањата заедно.
Како и за овој, Ние имаме политика на Наплата или Замена поради следниве ситуации :
Објектот е оштетен поради превозот, но не вклучуваат оштетени пакување, кутии, Ние би сакале да се вратат или да го замени слободно Објектот има сериозни дефекти, како што се прави бучни, оставајќи песни додека работи, Ние би сакале да се вратат или да го замени слободно Ако немате идеја што големини вашиот лопати се или каков вид на fitment што треба, ве молиме посетете ја нашата продавница или испратете ни порака преку Aliexpress. Ние обезбедува wiper ножеви за различни автомобили или камиони

Специјални Функции:
Се исчисти пред шофершајбната
911-Година:
2001,2015,2007,1997,2004,1998,2013,2011,2010,2008,2000,2009,1999,2002,2012,2005,2014,2006,2003
Порше Модел:
911
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Природна Гума
Бренд Име:
SUMKS
Објектот Ширина:
2cm
За Возило Брендови/Модел:
Порше
Објектот Тежина:
354g
Објектот Висина:
3cm
Година:
2017Year
Име На Модел:
HY-075/HY-035
R

Тие исто така купуваат со овој производ