.

.

QIMING 3D Прекрасна Пчела Обетки Мало Бебе Накит Додатоци Инсекти Бумбари Брус Пријателство Студ Обетки Жените Bijoux Femme

QIMING 3D Прекрасна Пчела Обетки Мало Бебе Накит Додатоци Инсекти Бумбари Брус Пријателство Студ Обетки Жените Bijoux Femme

DEN 84.00
DEN 129.12
-35 %
Количина на стоки


QIMING 3 D Прекрасна Пчела Обетки Мало Бебе Накит Додатоци Инсекти Бумбари Брус Пријателство Студ Обетки Жените Bijoux Femme
Ние сме Фабрика. Сите производи се рачно изработени.
Бренд : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Материјал : сребро 925
Боја Опции : ,Сребро.
Повод : Свадба, Забава, Роденден, Море Патување, На Шопинг.
Пол : жените обетки
925-sterling-сребро 925 фунта сребро обетки сребро 925 накит
925 сребрен накит 925 сребрен сребро 925 925 сребро обетки
925 sterling silver
Ние прифаќаме трговија на Големо!! Oder Повеќе од $200 ,имаат екстра попуст
и Бесплатен Превозот преку Брза испорака DHL
Одете до нашата продавница,за да погледнете повеќе Нови Дизајни и Топла Продажба Накит

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
QIMING
Број На Модел На:
00000
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
925 Sterling silver
Парична казна или Моден:
Моден
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
боја:
925 Sterling silver
дизајн:
Моден
Boho Обетки:
круг обетки
обетки за жени:
сребро 925 накит
студ обетки сет:
мали обетки
925-sterling-сребро.:
925 сребрен накит
R

Тие исто така купуваат со овој производ