.

.

18pcs/многу 80x3W RGBW Боја led Par светла рамен led par dmx512 свадба партија диско светла професионални сцената dj опрема

18pcs/многу 80x3W RGBW Боја led Par светла рамен led par dmx512 свадба партија диско светла професионални сцената dj опрема

DEN 35770.00
DEN 38880.00
-8 %
Количина на стоки


Напојување : AC90-240 V 50/60 HZ Моќ : 240 W Извор на Светлина : 80 PCS*3 W RGBW Контрола на владата : DMX512, Звук, Авто, Господар-роб Функција : Миење Ефект Боја : Црвена,Зелена ,Сина,Бела Светилка живот : 6-10 десет илјади часот Зрак Агол : 45° Пакет : Картон Место на Потекло : Кина Светлина Тело : Пластика

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Број На Модел На:
80x3w RGBW led par
Стил:
DMX Фаза Светлина
Напон:
90-240V
Повод:
Професионална Фаза & DJ
моќност:
240W
моќност:
240W
Име на производ:
LED рамен par светлина
Напојување:
AC90-240V ,50/60HZ
Светлината Sourc:
RGBW
Контрола на владата:
DMX512, звук, авто, господар-роб
Функција:
Миење Ефект
R

Тие исто така купуваат со овој производ