.

.

BJGLOBAL Портокал Универзална 7/8 22mm CNC Handlebar Заштита Кочница Спојки Заштита на Мотоцикл Лост Guard Proguard За KTM Duke 390

BJGLOBAL Портокал Универзална 7/8 22mm CNC Handlebar Заштита Кочница Спојки Заштита на Мотоцикл Лост Guard Proguard За KTM Duke

DEN 1559.00
DEN 1641.12
-5 %
Количина на стоки


Лост Guard
Материјал : Алуминиум CNC
Боја : Црна, Црвена, Сина,Златна,Сребрена,Титаниум, Зелена,Портокалова
Одговара најмногу на handleber со 13mm и 18mm внатрешна дупка
Освен :
За BMW F800 R 09 ДО
За BMW R1200 GS 13 UP
За BMW 1000 RR 09 UP
За BMW C600 СПОРТ/C650 GT 12 UP
За ЈАМАХА FZ1 FAZER-FZ1 06 UP
За ЈАМАХА FZ6 - FZ6 FAZER-MT-01 04 UP
За ЈАМАХА FZS 1000 FAZER 00-05
За ЈАМАХА Т-MAX500/T-MAX 530 04 UP
За ЈАМАХА XJ6 08 UP
За YAMHAA МТ-09 FZ09 13 UP
За Јамаха МТ-07 FZ07 14-16 ве Молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање.Имаме 8 бои за избор Ние сме обезбедување на wholesales, ако ви треба големо, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете најновите цена.

Бренд Име:
BJGLOBAL
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Јамаха,Suzuki,Aprilia,Хонда,Триумф,BMW,KTM,Универзална
Име На Модел:
LG-006
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0.4kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
боја:
Црна, Црвена, Сина,Златна,Сребрена,Титаниум, Зелена,Портокалова
R

Тие исто така купуваат со овој производ