.

.

Автомобил Додатоци Авто джантите вентилот на Гумата Матични Капи за Опел Опел Insignia Zafira Corsa Meriva Antara Astra J G H Mokka

Автомобил Додатоци Авто джантите вентилот на Гумата Матични Капи за Опел Опел Insignia Zafira Corsa Meriva Antara Astra J G H

DEN 132.00
DEN 239.52
-45 %
Количина на стоки


Карактеристики : •4 парчиња/set и универзална •Материјал : не ' рѓосувачки легура •Висок квалитет,нова мода, трајни и водоотпорен •Р educe воздух течење и спречување на прав и нечистотија навлегува во вентил •Лесно да го инсталирате,Директна завртка-за да го Замените оригиналниот лошо вентил капа и покажуваат уникатната карактеристика на типот. Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите фотографии се вистински фотографии. 2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. 3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет. 4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. 5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. 6. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден. 7. Ако ви треба други логото, ве молиме контактирајте со нас.

Број На Модел На:
За Опел
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
QYJSD
R

Тие исто така купуваат со овој производ