.

.

Isywaka 10мм 70Pcs Сива Боја, Фудбал Фацетирани Австриската кристал Монистра Круг Лабава монистра Хривнија додатоци Diy Одлуки

Isywaka 10мм 70Pcs Сива Боја, Фудбал Фацетирани Австриската кристал Монистра Круг Лабава монистра Хривнија додатоци Diy Одлуки

DEN 278.40
Количина на стоки


Материјал :
Стакло
Големина
Прибл : 10мм
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Повеќе за избор
Количина
ќе добиете 70pcs за оваа точка во листата
торба торба торба торба -0.69 /торба торба торба торба

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Isywaka
Материјал:
Кристално
Објектот Тежина:
75g
Број На Модел На:
10мм
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
R

Тие исто така купуваат со овој производ