.

.

FORUDESIGNS Црна Причинско-Ранец За Девојки Мал Шопинг Рамо Кеси Филм Печатени корејски Стил Стп Кожа Секојдневно Daypack Нови

FORUDESIGNS Црна Причинско-Ранец За Девојки Мал Шопинг Рамо Кеси Филм Печатени корејски Стил Стп Кожа Секојдневно Daypack Нови

DEN 950.00
DEN 1583.52
-40 %
Количина на стоки

Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.
ПРАШАЊА и одговори;
П : Ако јас цел тоа,кога ќе брод мојата цел?
О : Мојот пријател,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 2-5 работни дена.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 14-55 работни дена.
Повратни информации.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот.
Превозот :
1.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4/5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.можете да ги пратите на
П : Ние сме една фабрика Штекер, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,што е трговија на големо цена?
А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.
П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на informaiton?
A : Да,ние брод секоја цел withe следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.)
Се врати и Гаранција :
1.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.
Плаќање :
1.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.

Големина:
23.5x20.5x10cm
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Флорални
Ранци Тип:
Softback
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Полиестер
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Број На Модел На:
Z4
Надворешноста:
Солидна Торба
Стил:
Повик
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб
Тип На Објект:
Ранци
Техника:
Печатење
Тип На Објект:
Класичен Ранци
Точка име :
Мали Жените СТП Кожа Backapack
Модел стил:
Филм Шема Прилагодливи Жените Рамо Daypack
Употреба:
Патување,Училиште,Пешачење, Отворено, Надвор
C:
црна, сина
Големина:
23.5cm*20.5cm*10cm
дизајн:
Bolsa Feminina/Bolsa Mujer
Тежина:
310g
Тип:
Моден Жените Мини String Knapsack Торба Чанта
R

Тие исто така купуваат со овој производ