.

.

100PCS Мешани Доведе Слободни Круг Дрво Монистра, Обоена, Убаво за Децата Ден Подарок Одлуки, за 14mm широк, за 13mm висока, дупка: 4mm

100PCS Мешани Доведе Слободни Круг Дрво Монистра, Обоена, Убаво за Децата Ден Подарок Одлуки, за 14mm широк, за 13mm висока,

DEN 143.00
DEN 190.56
-25 %
Количина на стоки


100 PCS Мешани Доведе Слободни Круг Дрво Монистра, Обоена, Убаво за Децата Ден Подарок Одлуки
Големина : за 14mm широк, за 13mm висока, дупка : 4mm.
Овие зрнца се во едноставен дизајн, но тие нема да излезат од мода. Напротив, тоа е за поздравување од страна на повеќето корисници. Можете да облагородување ѓердани, обетки, белегзии, па дури и мобилни телефони со овие шарени зрнца. Поради монистра се обоена, бои може да се разликува малку.
(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)
3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни . 4.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.( освен кутија и екранот стојат),ве молиме да напомена дека сакате експрес испорака или не .

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
15 g
Бренд Име:
pandahall
Материјал:
Дрво
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
X-TB095Y
боја:
мешана боја
Заврши:
доведе слободни
Употреба:
Монистра
Обоена:
Обоена
Дупка Стил:
Drilled
единица:
100pcs
Материјал:
Дрво
R

Тие исто така купуваат со овој производ