.

.

Bitimes 4pcs/многу Кристал Фрижидер Магнети Мачка Куче Фрижидер Налепница Магнетни Фрижидер Налепници Забелешка Носителот Дома Декор

Bitimes 4pcs/многу Кристал Фрижидер Магнети Мачка Куче Фрижидер Налепница Магнетни Фрижидер Налепници Забелешка Носителот Дома

DEN 445.00
DEN 685.44
-35 %
Количина на стоки


Bitimes 4pcs/многу Кристал Фрижидер Магнети Мачка Куче Фрижидер Налепница Магнетни Фрижидер Налепници Забелешка Носителот Дома Декор
Карактеристики : Цртан Филм Фрижидер Магнети
Карактеристики : куче, Мачка шема
Спецификации : Кол 5cm 250 g
Пакување : 4pcs/многу Фрижидер Магнет

Тип:
Фрижидер Магнети
Бренд Име:
Bitimes
Магнетни Налепница Стил:
Животните
Возраст:
> 6 години
Спецификација:
4pcs
Број На Модел На:
FMDG2
Лист Големина:
Медиум
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Шема:
Цртан филм
Тип На Објект:
Мачка Куче Фрижидер Магнети
Шема:
ЖИВОТНО ЦРТАН ФИЛМ
Големина:
Dia 5CM
Материјал:
Кристално
Повод:
кујна дома декор
Функции:
Божиќ декорација
Употреба:
Подарок За Куче Година
тип 1:
aimant
тип 2:
imanes
Пакет:
Подарок Пакување
R

Тие исто така купуваат со овој производ