.

.

Четири-оска авиони делови за SYMA X5S X5SW X5SC X5HW X5HC X5UW X5UC далечински управувач хеликоптер авион, мотор опрема, резервни делови

Четири-оска авиони делови за SYMA X5S X5SW X5SC X5HW X5HC X5UW X5UC далечински управувач хеликоптер авион, мотор опрема, резервни

DEN 347.00
DEN 408.00
-15 %
Количина на стоки

Пакетот вклучува : Господар табеларен приказ

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Моторс
Материјал:
Композитен Материјал
Бренд Име:
BLLRC
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
За Возило Тип:
Авионите
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Технички параметри:
KV1100
Број На Модел На:
X5S X5SW X5SC X5HW X5HC X5UW X5UC
Алатка Материјали:
Собрани класа
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
R

Тие исто така купуваат со овој производ