.

.

Микс Камен Howlite Бисер Riverstone Rudraksha 108 Монистра Мала Ѓердан Рака Заврзана Исцелување Кундалини Јога Ѓердан NM11006

Микс Камен Howlite Бисер Riverstone Rudraksha 108 Монистра Мала Ѓердан Рака Заврзана Исцелување Кундалини Јога Ѓердан NM11006

DEN 3956.64
Количина на стоки


Опис Микс Камен Howlite Бисер Riverstone Rudraksha 108 Монистра Мала Ѓердан Рака Заврзана Исцелување Кундалини Јога Ѓердан Кафеава боја 100% памук кабелот 108 монистра мала ѓердан 40inch долго beaded ѓердан tassel ѓердан

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
MUDULLA
Функција:
Расположение Tracker
is_customized:
Yes
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
NM11006
Стил:
Класичен
R

Тие исто така купуваат со овој производ