.

.

Романтична Приказна Четири Сезони Зимска Шема Дома Декорација Крстот Бод рачно изработени Везана DMC Крст-Бод За Везови Колекции

Романтична Приказна Четири Сезони Зимска Шема Дома Декорација Крстот Бод рачно изработени Везана DMC Крст-Бод За Везови Колекции

DEN 322.00
DEN 618.72
-48 %
Количина на стоки

Романтична Приказна Четири Сезони Зимска Шема Дома Декорација Крстот Бод рачно изработени Везана DMC Крст-Бод За Везови Колекции
Производ големина : 20x41cm
(Сите димензии се мери со рака ,па затоа ве молиме оставете 1-2 см се разликуваат)
Предност :
-Ние имаме свои фабрика, ние квалификувани за вашиот најголемиот дел наредби.
-100% Сосема нов.
-100% еколошки памук.
- Ние ќе обезбедат 30% повеќе на теми за секој проект.
- Добар сјај, нема да овенат, не е лесно да се пробие и pilling.
- Користете растворливи заштита на животната средина материјал.
- Ултра јасно професионални embroidering дијаграм.
- Тоа исто така може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријателите.
- Акции : Во Парк
Пакет Содржина :
- Embroider крпа *1
- Embroider теми *1
- Embroider игли *2
- HD Скицата *1
(ЗАБЕЛЕШКА : цената не содржи рамка)

Употреба:
Слики
Шаблон Тип:
Сценско
Тип:
Пакет
Материјал:
100% Памук
Стил:
Пастирски
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
ПВЦ
Употреба:
дома декорација
Извезена ткаенина Боја:
HD Дигитален Печатење на Текстил
Извезена крпа големина:
20X41cm (W x H)
Смета Крстот Везови:
DMC Крстот Бод Сет
смета крстот бод:
Крстот Бод Обрасци
11CT печатени:
Материјал Се Користат 3 Влакно Теми
DIY Везана:
вез крстот бод
крстот бод:
крстот бод колекции
Алатки:
Извезена крпа, Везови тема, Игла, Цртање
Број На Модел На:
1028
R

Тие исто така купуваат со овој производ