.

.

оригинални нови Innolux 7-инчен LCD AT070TN94 92 93 450cd ултра-висока осветленост на екранот

оригинални нови Innolux 7-инчен LCD AT070TN94 92 93 450cd ултра-висока осветленост на екранот

DEN 1022.00
DEN 1440.00
-29 %
Количина на стоки

оригинални нови Innolux 7-инчен LCD AT070 TN94 92 93 450cd ултра-висока осветленост на екранот

Бренд Име:
lanjuu
Број На Модел На:
AT070TN94 92 93
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Таблета LCD
R

Тие исто така купуваат со овој производ