.

.

Експлозија Доказ Јасно Екран Заштитник За ipad воздух 2 екран заштитник За Новиот iPad 2017 ipad Про 9.7 инчен Екран Заштитник Филм

Експлозија Доказ Јасно Екран Заштитник За ipad воздух 2 екран заштитник За Новиот iPad 2017 ipad Про 9.7 инчен Екран Заштитник

DEN 288.00
DEN 360.00
-20 %
Количина на стоки

Експлозија Доказ Јасно Екран Заштитник За ipad воздух 2 екран заштитник За Новиот i Pad 2017 ipad Про 9.7 инчен Екран Заштитник Филм
Карактеристики :
1. 9 H цврстина
2. Анти-отпечатоци слој
3. Незаменлива чувствителност на допир
4. Отпорност и shatterproof
5. HD оптички transmittance
6. Лесна инсталација
7. Ултра тенок,0,3 mm, ултра издржливи.
Пакет се вклучени :
1 X Калено Стакло Екран Заштитник
1 X Прашина отстранување на хартија.
1 X Алкохол пакет.
Детали за производот :

Употреба:
PDA
Материјал:
Нано-обложена Калено Стакло Филм
Карактеристики:
Нула Доказ
Број На Модел На:
за ipad воздух 2 screen protector
Бренд Име:
LEMONMAN
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Количина:
1 пакет
Пакет:
no
за ipad воздух 2 екран заштитник функција:
Калено стакло заштитник shockproof за ipad воздух 2
Карактеристика 2:
Армирано стакло предни екран филм за ipad 6
функција 3:
за ipad 5 Висока HD Експлозија-Доказ Екран Заштитник Калено Стакло
карактеристика 4:
за ipad про 9.7 9H Вертикална Површина Стакло Guard Филм
Модел Компатибилност:
За iPad 6 воздух 2 стакло fim случај
Број На Модел На:
A1566 A1567
Големина:
9.7 инчен
за ipad воздух 2 screen protector:
carcasa fundas carcasas случаи мобилен телефон покрие случај кеси освојување
Други:
за ipad 2017
R

Тие исто така купуваат со овој производ