.

.

Нова Пролет Hijab Свила Шамија Shawl Мода Accessorries Муслимански Глава Шамија Жени 90*90cm Домот Синџир Шема Плоштадот Марами

Нова Пролет Hijab Свила Шамија Shawl Мода Accessorries Муслимански Глава Шамија Жени 90*90cm Домот Синџир Шема Плоштадот Марами

DEN 136.00
DEN 143.52
-5 %
Количина на стоки


Трговско Име : 90cm*90cm имитира свила голем плоштад шамија
Материјал : 100% Полиестер
Ткаенина Тип : Имитира Свила (не е 100% чиста свила, pls забелешка)
Одговараат за Пролет,Лето,Есен,Зима

Големина:
90 X 90 CM
Тип На Објект:
Марами
Марами Должина:
80см-100cm
Материјал:
Свила,Полиестер
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Број На Модел На:
45465866
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
kuayanzhenzhi
R

Тие исто така купуваат со овој производ