.

.

7/8 22mm Универзален Мотор Огледало Мото Rearview Бар Крајот Огледало за Kawasaki ZX6R ZX7R ZX10R ZX14R NINJA650R ER6N Z750 Z800

7/8 22mm Универзален Мотор Огледало Мото Rearview Бар Крајот Огледало за Kawasaki ZX6R ZX7R ZX10R ZX14R NINJA650R ER6N Z750 Z800

DEN 1468.00
DEN 1631.52
-10 %
Количина на стоки


100% Сосема Нов
Materail : cnc алуминиум
Боја : златна/red/сребрена/сино
Висок квалитет и лесно да се инсталира.
Прилагодливи огледало агол, повеќе флексибилни за да се користи.
Своите стилски дизајн е совршен за декорација на вашиот мотор
Fitment :
за kawasaki/јамаха/suzuki/ducati/ktm/bmw/хонда

Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Име На Модел:
RH2-РМ-029
Бренд Име:
ZRIHE
Објектот Тежина:
714g
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
10.47cm
Објектот Ширина:
4.95cm
is_customized:
yes
посебни перформанси:
мотоцикл rearview огледало
Бои:
Злато/Сино/Red/Sliver
Fitment:
за kawasaki/јамаха/suzuki/ducati/ktm/bmw/хонда
Материјал Тип:
CNC алуминиум
R

Тие исто така купуваат со овој производ