.

.

Мажите панталони лабава средовечни joggers средовечни мажи тато инсталиран во есен и зима 2017 машка повик панталони

Мажите панталони лабава средовечни joggers средовечни мажи тато инсталиран во есен и зима 2017 машка повик панталони

DEN 818.00
DEN 1363.68
-40 %
Количина на стоки


Големина:
30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Одговара Тип:
Редовни
Пред Стил:
Станот
Половината Тип:
Висок
Бренд Име:
xiangyihui
Материјал:
Polyamide,Полиестер
Број На Модел На:
8954
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Џебови
Должина:
Full Length
Затворање Тип:
Патент Летаат
Панталона Стил:
Директно
Дебелина:
Midweight
Стил:
Повик
Големина:
28,29,30,31,32,33,34,36,38,40
боја:
Црна,Сива
R

Тие исто така купуваат со овој производ