.

.

FreeShipping Гравирање Машина Универзална Вода за Ладење Цевка Млазницата Рамен Устата Со Префрлање За Резба Машина 300мм За 8мм Цевка

FreeShipping Гравирање Машина Универзална Вода за Ладење Цевка Млазницата Рамен Устата Со Префрлање За Резба Машина 300мм За

DEN 140.00
DEN 155.52
-10 %
Количина на стоки


Бесплатен Превозот Гравирање Машина Универзална Млазницата Вода за Ладење Цевка Млазницата Со Switch Рамен уста За Резба Машина 300мм За 8мм Цевка
Карактеристики : Флексибилно прилагодување, Оперативни слободно
Answer : ___________________________ Note :
1. ИЛИ, можете да изберете да. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Сепак, данокот се утврдува од страна на купувачот царинската не од нас, од различни држави за различни даночна стапка, па ако било кој данок, тогаш купувачот треба да се разбере тоа. Не користите корозивни течности;
3. Ние ќе се обидеме потрудиме да им даде на вашите задоволни купување успешен обид.Ние обично брод купувачот објект како ПОДАРОК во помала вредност, со цел да се избегне купувачот данок. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние сме одговорни за чување на стоката да го напушти Кина непречено. Предмети вратени по 15 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7). Бидете сигурни дека притисокот на воздухот во опсег од 5-7 KGF / CM2 течни без притисок излез;
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Употреба на течни вискозност на 68c St или помалку.
Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Откако стоката да ја напушти Кина, тогаш купувачот ќе биде задолжен за сите на одговорност. Ако повеќе детали, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе работиме со вас за да стигнат до победа-победа. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Можете да го користите за чистење течност;
2. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.
Ние обезбедуваме 6-12 месеци гаранција. ние ќе се обидеме потрудиме да услуга ќе се додека не stisfaction. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Кога купуваат, тоа значи дека купувачот се дадени tacit согласност за политиката.Ако за било која причина не сте задоволни од вашето купување. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 5 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Ние во голема мера го ценат, ако ни даде postive повратни информации со 5 ѕвезди и ние, исто така, ќе го стори истото за вас . Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.

Број На Модел На:
OBDJ-023
Бренд Име:
ONEBSTR
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Тип:
за ладење цевка
боја:
Blue+Жолта
Потекло:
Кина
Должина:
300mm
За видот:
8мм цевка
R

Тие исто така купуваат со овој производ