.

.

Aklot Бб Баритон Рог Сребро Позлатен Отворот Злато Лакирани Месинг Тело Нерѓосувачки Челик Вентили со Случајот

Aklot Бб Баритон Рог Сребро Позлатен Отворот Злато Лакирани Месинг Тело Нерѓосувачки Челик Вентили со Случајот

DEN 15367.00
DEN 16175.52
-5 %
Количина на стоки

Во квантитет, како што се две на продаде ,пет продажба, итн.Gold Lacquered Месинг Тело
.и Тоа е Најдобар Материјал Имаме Тестирани
Отворот : Оригинални Сребро Позлатен Отворот, да ви Помогне да се Развие И Embouchure
Клипот : Професионални Нерѓосувачки Челик Клипот , Замор,Помалку Лази, Па Еластичноста , и Отпорност на Корозија ,Така што Можат да го Издржат повторна Употреба.(главно за цена ).Овие трошоци се купувачот ' s одговорност.2 годишна Гаранција Против Производителот Дефекти( имаме Доверба)
.Најдобро за Почетник да Средно Или Музичко Образование
Пакет Вклучуваат:
1 x Aklot Баритон Рог
1 x Сребрена Позлатен Отворот
1 x Пар Бели Ракавици
1 x Ткаенина за Чистење
1 x торбичката за Рака
1 x Посебен Про-Делукс Трајни Кадифен Наредени Најлон Опфатени Тешко Школка Случај Џеб со Патент
Производи слики
Поврзани Производи $ 87. Ве молиме контактирајте ме ако сè уште не може да го добиете вашиот item(s) во 30 дена по плаќање испратени; Ние стоиме зад нашите производи. Неисправна состојба мора да се забележи во рок од 7 дена по породувањето. (освен сабота и недела) ова е меѓународен транспорт од Шенжен Кина.Клучот на Бб
. Исклучување разбира, ние ќе се обидеме потрудиме да се прогласи вредност толку ниско, како е можно.06 Инчи) Бел
. Ви благодариме
.; Во други својства, како што се различни бои (комбинирање на црна и хром мост за да се продаде); Од друга страна, различни предмети, исто така може да биде комбинирана продажбата Без разлика во која форма сте одбрале да се купи, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби, Згора на тоа,повеќе ќе ги купите, толку повеќе привилегии што ќе добиете .Нормално време на испорака е за 5 до 20 работни дена
Трговија на големо продажба на персоналните политики на различни стоки се достапни во нашата продавница. Ако сте задоволни со нив,само се надевам дека вашиот 5*Ѕвезда Повратни информации потоа да мост на пријателство помеѓу вас и нас Aklot Баритон Рог Функција :
Материјал : Високо Квалитетен Убава и Издржливи Месинг Тело , Кој Материјал е Искусен Илјадници Состојки Тест и Подобрена,Помалку Нечистотии , Резонанца Добро ,Лесно Игра .Само сакате да добиете вашиот 5*Ѕвезда Повратни информации потоа да мост на пријателство помеѓу вас и нас , што е многу важно за нас. Ние ќе бидеме со вас, додека не се задоволни.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Или можете да разговарате со мене на trademanager , ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволни резолуција. превозот во рамките на 1-3 работни дена кога плаќање успее.
Крај : Злато Лакирани Тело и Никел Позлатен Клипот Вентили Кои Повеќе Отпорност на Корозија,па вие не Треба да се Грижи за Вашата Пот и Плунка
Конечна Завршница : Полирање со Шанса Што ја Прави Баритон Рог повеќе Исклучителен и Прекрасен Мирис
Пакет : Уникатен Дебело Платно торбичката може да ви Помогне да се Заштити Рог од Оштетување,и Можете Да го Донесе за Секој Повод Сакате
Спецификации :
. Ние ќе брод на сите објектот од страна на EMS,DHL,FEDEX,UPS-от експрес испорака начин, Или ако треба да брод од страна на други испорака,само слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да послужи за вас.

Бренд Име:
AKLOT
Површината Материјал:
Златен Лак
Тело Материјал:
Жолта Месинг
Pisiton Материјал:
Жолта Месинг
Тон:
Bb
Број На Модел На:
MI1795
R

Тие исто така купуваат со овој производ