.

.

GWTS Филм Правда Лигата Прашувам Жена Keychain W Сонцето Логото Shield Копче Прстен Носителот Метал Chaveiro Мажите Копче Синџир 12366

GWTS Филм Правда Лигата Прашувам Жена Keychain W Сонцето Логото Shield Копче Прстен Носителот Метал Chaveiro Мажите Копче Синџир

DEN 86.00
DEN 114.72
-25 %
Количина на стоки


Добредојдовте на нашата Продавница !
Руските купувачи Забелешка : Ако вие само купи еден, ве молиме насочи цел плаќање; Ако треба да се купи две или повеќе и повеќе од $ 2, ве молиме изберете Ali Express Saver Превозот, не избере Sun You Економски Воздух Mail и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, инаку пакет нема да бидат испратени надвор
Шпански и Бразилецот купувачи, ве молиме имајте во предвид! Ве молиме изберете Correos Економија или Кина пост воздух mail. Бидејќи во 2017,испратени до Шпанија и Бразил,парцели нема да бидат испратени преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Материјал : Метални Легури Големина : 4.0x4.0cm Тежина : 26g Синџир должина : 3.5 см

Бренд Име:
xowshine
Метали Тип:
Метални Легури
Пол:
Мажи
Стил:
Гроздобер
Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
12366
Материјал:
Метал
Функција:
Порака За Потсетување,Спиење Tracker,Фитнес Тракер,Период Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Свадба
Состојба:
100% сосема нов и висок квалитет
Пол:
Млади и Зрелост женски машки и
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Накит Главен Материјал:
метални легури
Големина:
4.0x4.0cm
Тежина:
26g
Следење на информации:
>7 USD со следење на број
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
Поддршка:
Dropshipping и трговија на големо
R

Тие исто така купуваат со овој производ