.

.

(5piece) Нов 88E1115-RCJ1 QFP-128 Чипсет

(5piece) Нов 88E1115-RCJ1 QFP-128 Чипсет

DEN 743.52
Количина на стоки


Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
88E1115-RCJ1
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Пакет:
QFP-128
R

Тие исто така купуваат со овој производ