.

.

3pin задник заеднички XLR конектор 3pins XLR Женски Женски конектор за микрофон Стерео Систем звучник кутија 1pcs

3pin задник заеднички XLR конектор 3pins XLR Женски Женски конектор за микрофон Стерео Систем звучник кутија 1pcs

DEN 143.52
Количина на стоки


3pin задник заеднички XLR конектор 3pins XLR Женски Женски конектор за микрофон Стерео Систем звучник кутија 1pcs
Новиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само befor пристигне на аеродром на вашата земја,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.

Број На Модел На:
XLR-3DJ
Бренд Име:
HENGCHANG
R

Тие исто така купуваат со овој производ