.

.

Мешани Дванаесет соѕвездија Шарм Монистра Одговара Пандора Шарм Хривнија Жените Мода Мушка 12pc/многу feng0012

Мешани Дванаесет соѕвездија Шарм Монистра Одговара Пандора Шарм Хривнија Жените Мода Мушка 12pc/многу feng0012

DEN 221.00
DEN 315.84
-30 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
..
Број На Модел На:
6000012
Материјал:
Метал
Бренд Име:
YEPENGFEI
Метали Тип:
Легура
Објектот Форма:
микс
Производ отворот:
5mm
Производ Во Боја:
тибетската сребро.
Потеклото на производот:
Кина Копното
Производ големина:
Ве молиме погледнете. Димензионални цртање
R

Тие исто така купуваат со овој производ