.

.

година Пролет и Есен нов стил децата облека Деца Девојките со долги ракави, T-shirt јака flounced блуза Wawa Shan

година Пролет и Есен нов стил децата облека Деца Девојките со долги ракави, T-shirt јака flounced блуза Wawa Shan

DEN 493.00
DEN 684.96
-28 %
Количина на стоки


Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Бренд Име:
Baletongnian
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Геометриски
Облека Должина:
Редовни
Јака:
Петар пан Јака
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
R

Тие исто така купуваат со овој производ