.

.

Најнов Дизајн! Бела Природен Бисер Earring Кука Со Долго edgings Накит Со Светло Златна Боја Метал Не е Лесно да се Изгуби Бојата.

Најнов Дизајн! Бела Природен Бисер Earring Кука Со Долго edgings Накит Со Светло Златна Боја Метал Не е Лесно да се Изгуби Бојата.

DEN 1747.00
DEN 2688.00
-35 %
Количина на стоки


Тие се природни бисери со 14 K позлатен злато, кој не е лесно да се изгуби бојата.
Почитувани Клиенти,
Ви благодариме за купување на мојот производи! Јас главно се продаваат бисери, школка, скапоцени камења и други накит. Со цел да се има среќен шопинг и да се избегне спор, јас би сакал да ви покажам некои важни правила и совети кои помагаат!
1.Природните бисери имаат флеки, освен ако тие не се вистински.Повисока цена за подобар квалитет.
2. Контакт Helen за различни должина ако треба.(вратот на модели е помала од твое)
3. Економски пост(30-60days обично) за нарачки под $5. Epacket (7-20days) за НАС,Русија.Украина за нарачки $10,на некои други земји за нарачки над $20 и Саудиска Арабија над $25) ако може. Нарачки над $250 може да се испраќаат преку DHL/EMSor Други изрази.
4. Слики и стоки.
Ќе го добиете она што можете да го видите! Јас не сум се обидува да направи фотографии и поубаво, но иста како тие се! Јас се обидувам да се прикажат сите флеки ако тие имаат! Јас случајно ги преземат слики во природна светлина, во нашата продавница или било кој повод. Но бојата може да биде прикажана малку различно на различни компјутери или екрани. Ако имате било какви посебни барања, ве молиме контактирајте пред цел.
5. Цел и превозот време.
Нарачки и shippment ќе бидат направени во 1-48 часа по уплатата, освен време на викендите и празниците. Обично пакети преку Кина пост воздух пошта пристигнуваат во 3-30 дена ( Русија 15-60 дена).Но, имајте на ум дека купувачите се одговорни за какви било дополнителни такси како и царинската такса, брокерските провизии, давачки или даноци за увоз во вашата земја. Исто така можете да контактирате за побрзо испорака систем.
6. Се врати и поправка
Јас дадам се од себе за да им служи на секој клиент најдобро што можам. Јас не acccept причина нема враќање, освен ако не го добие производи нареди. Ве молиме контактирајте прво, пред превозот на стоки за враќање, замена или поправка. Сите-живот бесплатна поправка е предвидено.Вие само треба да плаќаат за превозот чини : ) !
7. Пакет
Сите производи се спакувани во балон хартија/во пластични кеси во envolopes или кутии со слободни накит и кеси. Ако ви треба било накит кутија , ве молиме контактирајте ме за дополнителна такса.
За какви било прашања или предлози, ве молиме контактирајте ме! Јас ќе одговори во рок од 0 до 24 часа! Ви благодариме!
Helen

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WEICOLOR
Пол:
Жените
Број На Модел На:
2.5+2mm
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Светло Златна Боја
R

Тие исто така купуваат со овој производ