.

.

Децата Цртан Филм Зајакот Малку Пони Дуксери Јакна Девојки Грб Деца Пролет, Есен Стил Памук Outerwear Згусне Повик Облека

Децата Цртан Филм Зајакот Малку Пони Дуксери Јакна Девојки Грб Деца Пролет, Есен Стил Памук Outerwear Згусне Повик Облека

DEN 376.00
DEN 537.60
-30 %
Количина на стоки


Добредојдовте во мојата продавница
ПРОИЗВОД IMFORMATION Име : Деца Цртан филм Зајакот Малку Пони Дуксери Јакна Девојки Грб Деца Пролет, Есен Стил Памук Outerwear Згусне Секојдневен Облека во Боја : Сива ,Црвена,Виолетова,Розова Големина : 90-100-110-120-130 Материјал : памук ИНДЕКС ОПИС Должина : ДОЛГИ МЕДИУМ КРАТКО Стил : ЛАБАВА ПОГОДНИ ФИТИНГ Дебелина : ТЕНОК МЕДИУМ ДЕБЕЛИ
ДЕЦА ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛА (ЕДИНИЦА : CM) ГОЛЕМИНА Должина Градите Shouder Возраст Укажуваат на тоа Heigth 90=2 T 49 28*2 24 1-2 80-90 100=3 T 52 29*2 26 2-3 90-100 110=4 T 55 31*2 28 3-4 100-110 120=5 58 32*2 29 4-5 110-120 130=6 61 33*2 30 5-6 120-130
Белешки за вашиот референца; 1. 1cm = 0.39 инч. 2. Податоците се однесуваат на горенаведените е во сантиметри. 3. Бидејќи на мерни методи или equpment, ве молиме овозможи +/-(1-3)cm големина толеранција. 4. Таму би можело да биде малку разлика во боја бидејќи на монитор settings.
5. Ако сте заинтересирани во нашите производи, ве молиме да го додадете во количката и, исто така, собирање нашата продавница, ние може да се направи подобра услуга за вас.
Топла=1pcs, можете да изберете една големина и една боја!

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Ткаенина Тип:
Worsted
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
CHCDMP
Јака:
Маскирани
Материјал:
Памук
Стил:
Повик
Пол:
Девојки
Облека Должина:
Редовни
R

Тие исто така купуваат со овој производ