.

.

RSCHEF 1 buc Креативни керамичка чаша дрвени капа со лажица за појадок млеко Филџани кафе

RSCHEF 1 buc Креативни керамичка чаша дрвени капа со лажица за појадок млеко Филџани кафе

DEN 667.00
DEN 1111.68
-40 %
Количина на стоки


Drinkware Тип:
Чаши
Бренд Име:
RSCHEF
Додатоци:
Со лажица
Стил:
Креативните
Тип:
На Пример Шолји Кафе
Спецификација:
1
Функција:
Еко-Пријателски
Обликот:
Со Лажица Се Вклучени
сертификација:
CIQ
Број На Модел На:
CUP001
Керамички Тип:
грнчарството
Материјал:
Керамички
R

Тие исто така купуваат со овој производ