.

.

Надарени Уметникот Рака-насликани со Врвен Квалитет Кинески Peony Маслото на Платно Рака-насликани Кина Стил Peony Цвет маслени

Надарени Уметникот Рака-насликани со Врвен Квалитет Кинески Peony Маслото на Платно Рака-насликани Кина Стил Peony Цвет маслени

DEN 12216.00
DEN 23952.00
-49 %
Количина на стоки


За да ги Прилагодите : Ние сме мило да ве поддржат различни големина, боја или нов дизајн. Нема потреба да се грижите за квалитет, ние ќе ви покаже слики пред превозот. За Квалитет : Сите масла се рака-насликани од страна на нашите уметници, тие секогаш внимателно селектирани од страна на професионални КК пред превозот. За Пакување : Сите слики се внимателно се одликува со стандарден пакет за да се избегне оштетување за време на превозот начин. Ако имате било каква причина не сте задоволни со производот од нас, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на прво и ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем ПОБРЗО! Answer : ___________________________ Note : 1.Поради сите маслени се рака-насликани на платно, тоа може да биде мало различни во фотографија, ве молиме да се разбере. 2.Слика без да се протегала и врамени, само платно нафта сликарство. 3.Капка превозот е достапен.

Големина (Инчен):
50x125CM, 60x150CM, 70x175CM, 80x200CM, 100x250CM
Тип:
Масла
Стил:
Realist
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка:
No
Предмети:
Цвет
Форма:
Еден
Материјал:
Лен
Број На Модел На:
peony маслени
Рамка на режимот:
Формулиран
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Бренд Име:
КАПЕ
Протегала/Врамени:
Не, Без никаква рамка
Уметнички дела име:
peony маслени
Инч и CM:
1 инч=2.5 cm
Технички:
Рака-насликани маслото на платно
Примена:
Ѕидни украси, Подароци
апликацијата 2:
Уметноста оркестарот за дневна соба, кујна, итн
Се прилагодите пакет:
на располагање
Се Прилагодите Големина:
на располагање
персонализација на боја:
на располагање
Се Прилагодите Фото:
на располагање
R

Тие исто така купуваат со овој производ